Provokuese dhe e mbrojtur/ Modelja vishet me fustanin e pandemisë, që zëvendëson maskën

Provokuese dhe e mbrojtur/ Modelja vishet me fustanin e pandemisë, që zëvendëson maskën

19:43, 13/10/2020

Modelja Lottie Moss u pa e veshur me “fustanin e pandemisë”, i cili ka një maskë të bashkëngjitur në pjesën e fytyrës, në fund të muajit shtator.

Mesa duket, ky fustan është kthyer në modë. Modelja Delilah Belle Hamlin, është parë e veshur me një fustan të tillë, ngjyrë leopardi.

22 vjeçarja ka ekspozuar linjat trupore, por dhe ka mbrojtur veten nga Covid-19. Fustani kushton vetëm 21 euro.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco