Ronaldo u infektua me Covid-19, Georgina publikon foton e tij në shtrat

Ronaldo u infektua me Covid-19, Georgina publikon foton e tij në shtrat

18:07, 13/10/2020

Federata Portugeze e Futbollit ka konfirmuar se edhe Cristiano Ronaldo ka rezultuar pozitiv me koronavirus.

Federata sqaron se ylli portugez është asimptomatik, ndërsa është vendosur në izolim.

 Nisur nga ky lajm, partnerja e portugezit, Georgina Rodriguez nuk është shqetësuar nga gjendja e lojtarit, por ka reaguar menjëherë në rrjetin social Instagram.

Ajo ka publikuar një Story, ku Ronaldo shihet i zhveshur dhe në shtrat, duke i shprehur mbështetje dhe dashuri: “Je frymëzimi im.”

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco