E akuzoi për dhunë, shfaqet për herë të parë ish e dashura e aktorit turk

E akuzoi për dhunë, shfaqet për herë të parë ish e dashura e aktorit turk

17:04, 13/10/2020

Pak muaj më parë, mediat turke raportuan se aktori turk Ozan Gucen ishte akuzuar nga e dashura e tij Deniz Bulutsuz për dhunë fizike.

Deniz publikoi disa foto si provë, por menjëherë Ozan mohoi akuzat duke deklaruar se ishte Deniz ajo që kishte ushtruar dhunë dhe kërcënuar. Prokuroria kërkoi 13 vite burg për aktorin, por ai është ende i lirë pasi çështja është ende në shqyrtim.

Së fundmi, ish e dashura e tij është shfaqur për herë të parë në publik dhe është fotografuar në fejesën e aktorit Ege Sasmaz.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco