Një nga aktorët më simpatikë, por ndryshon totalisht pamje. A mund ta gjeni dot se kush është?

Një nga aktorët më simpatikë, por ndryshon totalisht pamje. A mund ta gjeni dot se kush është?

16:51, 13/10/2020

Ky që shihni në këto foto, është vetë aktori Colin Farrell. Edhe pse shumë prej jush se besoni dot, por ai është parë i transformuar për xhirimet e “Batman” në Liverpool ditën e sotme.

Transformimi i Colin Farell në rolin e tij të Oswald Cobblepot është drastik dhe thuajse i pabesueshëm.

44-vjeçari po mendohet se do të ketë një Oscar për “Makeup-in Më të Mirë”.

Ndërsa, Robert Pattinson që do të luaj Batmanin, u pa në formë mjaft mirë, pasi pak javë më parë ai u infektua me Covid-19.

“Batman” është vendosur të publikohet në tetor 2021, pasi kishte rifilluar xhirimet para pak ditësh, para ndërprerjeve të fundit. /K.H/Syri.net/ 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco