Kënga e tyre thyen rekorde, Bebe Rexha dhe Doja Cat të parat në rang botëror

Kënga e tyre thyen rekorde, Bebe Rexha dhe Doja Cat të parat në rang botëror

16:32, 13/10/2020

Këngëtarja me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar bashkëpunimin e saj me reperen Doja Cat.

“Baby I’m Jealous”, është kënga e parë në listën e këngëve “top trend” në Spotify.

Platforma njoftoi lajmin në Twitter, duke publikuar listën e 10 këngëve më të pëlqyera për momentin.

“Bebe Rexha dhe Doja Cat, ‘Baby, I’m Jealous’ është numër një në top 10 debutimet globale. Këto këngë kanë bërë hapjen më të madhe të fundjavës rreth e rrotull botës”, tregoi Spotify Charts.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco