Loredana më s’po prekë në tokë

Loredana më s’po prekë në tokë

13:05, 13/10/2020

Loredana ka bërë një set të ri të fotografive.

E një nga këto foto, ajo e ka hedhur në Instagram dhe duket shumë joshëse me pamjen e saj, edhe pse e veshur kokë e këmbë, shkruan Syri Kosova.

Në pjesën e sipërme, Lori ka veshur një bluzë që duket transparente, kurse, poshtë nuk preke në tokë, pasi fotoja u shkrep në ajër.

Me këtë imazh, Loredana uroi ditë të mirë për ndjekësit e saj.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Guten Morgen :D

A post shared by Loredana (@loredana) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco