Ermal Fejzullahu tregon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit për bashkëpunim

Ermal Fejzullahu tregon arsyen pse e refuzoi propozimin e parë të Fifit për bashkëpunim

12:49, 13/10/2020

Ermal Fejzullahu dhe Fifi sollën së fundmi këngën “Përjetësi”.

Por, me sa duket, ky projekt nuk ishte i pari i menduar për një bashkëpunim mes dyshes.

Ermali, së fundmi tregoi se Fifi i kishte propozuar atij më parë një bashkëpunim, një këngë tjetër, por ai e kishte refuzuar, pasi Ermali kërkonte diçka më artistike.

Propozimi i dytë ishte kënga “Përjetësi”, ku duket se dyshja gjeti veten .

Kënga po njeh shumë sukses në treg pasi vetëm për 3 ditë numëron rreth 1.9 milion klikime.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco