Blogerja e njohur do t’i japë fund beqarisë

Blogerja e njohur do t’i japë fund beqarisë

11:58, 13/10/2020

Blogerja e njohur, Sara Karaj,  me sa duket do t’i japë fund beqarisë.

Së fundmi, Sara ndau me ndjekësit në Instagram një foto, ku bëri publik lajmin e bukur të propozimit për martesë.

Në foto, blogerja tregon unazën me diamant, krahas së cilës ka shkruar “E dija që të doja që në momentin e parë kur të pashë! Përgjithmonë Po!”

Më vonë, ajo ndau dhe një tjetër foto ku shkroi: Duhet të kisha thënë “Ne pranojmë!”

Për këtë 'korrigjim' Sara Karaj niset nga fakti që është në pritje të ëmbël, dhe pritet të lindë shumë shpejt.

Image

Image

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco