Simon feston ditëlindjen e 61-të, shfaqet për herë të parë pasi u rrëzua nga biçikleta elektrike

Simon feston ditëlindjen e 61-të, shfaqet për herë të parë pasi u rrëzua nga biçikleta elektrike

10:22, 13/10/2020

Simon Cowell është shfaqur në ditëlindjen e tij të 61-të.

Së fundmi Simon Cowell u dërgua me urgjencë në spital pas një aksidenti me biçikletën e tij elektrike, shkruajnë mediat e huaja.

U tha se aj ishte duke e provuar biçikletën e tij në shtëpi në Malibu derisa u rrëzua dhe lëndoj shpinën.

Për herë të parë pas aksidentit ai u fotografua në ditëlindjen e tij të 61-të dhe duket se gjendjen e ka mjaft të mirë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco