‘Favela’ publikohet nga Arbinio

‘Favela’ publikohet nga Arbinio

10:01, 13/10/2020

Skena e muzikës shqiptare po pasurohet dita-ditës me artistë të rinj dhe të talentuar, të cilët me projektet e tyre po sjellin risi në tregun tonë.

Arbinio është nga rap-artistët më të ri, i cili i është shtuar skenës muzikore së fundmi.

“Favela” titullohet kënga e tij e parë, e cila është punuar nga Çekiç Beats, ndërsa, për klipin janë kujdesur CreativeFilms.

Ja klipi

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco