Veshjen me të cilën u pa Cardi B, Oriola Marashit ia kemi parë shumë më herët

Veshjen me të cilën u pa Cardi B, Oriola Marashit ia kemi parë shumë më herët

08:55, 13/10/2020

Cardi B dukej seksi me fustanin e kreatores shqiptare por a e keni parë Oriola Marashin?.

Cardi B festoi 28-vjetorin e lindjes në Las Vegas këtë fundjavë, ndërsa në festën e ditëlindjes ishin të ftuar të gjithë miqtë e saj, duke përfshirë edhe reperin Offset.

Në sy ra edhe veshja e saj dhe u zbulua që fustani të cilin kishte zgjedhur ta vishte është i kreatores shqiptare Lena Berisha.

Modelin e njëjtë e kemi parë kohë më parë në trupin e modeles seksi shqiptare, Oriola Marashi.

Kjo e fundit është një nga emrat që po komentohet po ashtu mjaft shumë për paraqitjet, duke mos harruar se Cardi B është emër tejet i suksesshëm dhe njihet kudo në botë.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Amazing @iamcardib wearing Lena Berisha S/S 20/21 on her Birthday Party

A post shared by L e n a B e r i s h a (@lenaberishaofficial) on

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco