Modelja ngre temperaturat, shumë s*ksi nga pushimet me bashkëshortin

Modelja ngre temperaturat, shumë s*ksi nga pushimet me bashkëshortin

22:10, 12/10/2020

Modelja e njohur, Rhian Sudgen dhe bashkëshorti i saj janë rikthyer në Turqi, për të festuar përvjetorin e dytë të martesës.

34-vjeçare dukej në formë të mrekullueshme me bikini ngjyrë rozë ndërkohë që bënte fotografi me bashkëshortin e saj Oliver Mellor.

Çifti është parë shumë i dashuruar, ndërsa kalonin pushimet bashkë.

Në asnjë moment, nuk u panë të ndarë nga njëri-tjetrit, madje nuk mungonin as puthjet e përqafimet.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco