Tayna i hutoi të gjithë me fotot nga palestra

Tayna i hutoi të gjithë me fotot nga palestra

15:19, 12/10/2020

ReperjaTayna ngelet një nga emrat më të lakuar në mediat rozë.

Këngëtarja,  së fundmi ndau disa foto me ndjekësit në llogarinë e saj në Instagram, ku pozon nga palestra.

Në këtë foto duken qartë format perfekte trupore të Taynës dhe me rrobat e ngushta që ajo ka veshur na e bën akoma më të lehtë t'i dallojmë ato.

Tayna, me sa duket i ka marrë seriozisht ushtrimet sepse përveç se pozon shumë shpesh nga palestra, format e saj tregojnë se ajo po ushtrohet shumë.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco