'Kuzgun' baba për herë të parë?!

'Kuzgun' baba për herë të parë?!

14:17, 12/10/2020

Aktori turk Baris Arduc, i njohur në Shqipëri në rolin ‘ Kuzgun’ i dha fund beqarisë në korrik të këtij viti.

Në një festë private, Baris Arduc u kurorëzua me aktoren Gupse Ozay.

Në mediat turke prej javësh u fol për një shtatëzëni të mundshme të Gupse dhe se çifti shumë shpejt do të bëhen prindër.

Aktorja, ju dha fund dyshimeve, me deklaratën e fundit, ku ajo e hodhi poshtë këtë lajm.

“Nuk jam shtatëzënë por dua shumë të bëhem me fëmijë, u shpreh Gupse Ozay.

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco