David Guetta zbulon arsyen përse Madonna refuzoi bashkëpunimin me të

David Guetta zbulon arsyen përse Madonna refuzoi bashkëpunimin me të

14:31, 05/10/2020

David Guetta tregoi se Madonna nuk pranoi të punonte me të për shkak të shenjës së që ka në horoskop.

DJ i famshëm botëror, zbuloi se Madonna kishte qenë e interesuar të punonte me të pasi ai fitoi një Grammy në 2011 për ribërjen e këngës së saj “Revolver”, shkruan Independent.

Ai kujtoi një takim me Madonnën ku tha, “Ajo më thotë se e pëlqen këtë `remix` dhe më sugjeron që unë të prodhoj albumin e saj të ardhshëm. Ne flasim për gjithçka muzikën, atë që ajo dëshiron të bëjë me albumin. Shumë mirë dhe pyesni veten se kur fillojmë të punojmë së bashku”..

Guetta tregon se më pas i kishte zbuluar se shenja e tij astrologjike është Akrepi.

“Papritmas, ajo bën një fytyrë dhe më thotë,‘ Më fal, nuk do të jemi në gjendje të punojmë së bashku. Ishte kënaqësi të të njihja. Mirupafshim!” shtoi ai. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco