Shtatzënë për herë të parë, këngëtarja e njohur thotë se ndihet e frikësuar

Shtatzënë për herë të parë, këngëtarja e njohur thotë se ndihet e frikësuar

14:09, 05/10/2020

Këngëtarja e njohur, Joss Stone është shtatzënë për herë të parë.

33 vjeçarja e ka bërë të ditur lajmin e ëmbël, teksa fliste në “A Cuppa Happy”.

“Gjeni çfarë? Do të bëhem me fëmijë. Jam shumë e lumtur që po bëj lajmin e ëmbël publik me ju, sepse nuk njoh shumë gra shtatzëna.

Jam në javën e 17-të të shtatzënisë dhe thjesht ndalova së qeni e sëmurë gjithë kohën. “

Joss gjithashtu pranoi se ideja e lindjes “e tmerron” atë.

“I dashuri im më thotë vazhdimisht, "Dhimbja është e përkohshme”.

O Zoti im, është e tmerrshme! Unë dua të qaj. U zgjova në mes të natës - rastësisht  dhe mendova: "O zot, unë jam vërtet e frikësuar”.

Këngëtarja është e lidhur me një muzikant, të quajtur Cody. /K.H/Syri/net/ 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco