Shtatzënë për herë të dytë dhe në muajin e tretë, blogerja e njohur habit me barkun e saj

Shtatzënë për herë të dytë dhe në muajin e tretë, blogerja e njohur habit me barkun e saj

13:43, 05/10/2020

Ajo priti të hynte në muajin e tretë të shtatzënisë që ta ndante lajmin e gëzueshëm me ndjekëist e saj të cilët janë me miliona.

Chiara Ferragni ka publikuar foton e saj të parë të barku të rrumbullakosur ditën e djeshme por që i përket datës 9 shtator dhe sipas blogeres ajo është në muajin e tretë.

Fëmija e dytë i Fedez do të lindë në pranverë dhes sipas mediave italiane të gjithë të dhënat të çojnë se do të jetë një vajzë: nga flokët rozë të reperit deri të tek thonjtë me ngjyrë karamele të Chiarës.

Por ajo që tërhqoi vëmëndjen e ndjekësve të saj është barku.

‘Barku juaj është më pak i fryrë se i imi pas një dreke normale’ shkruan njëri nga ndjekësit ndërsa një tjetër shkruan:

'Barku im pas picës së të shtunë’ ose komenti tjetër: 'Barku im pasi kam pirë një gotë ujë’. 

Gjithashtu Chiara ka marrë dhe mesazhe urimi nga shumë personazhe të njohur si Manuela Arcuri e cila është e bindur se një vajzë do të zgjeroj familjen Fedez pranverën e ardhshme.

Video ku blogerja njofton të afërmit e saj për shtatzëninë ka pushtuar rrjetin.

Tani çdo foto e publikuar nga Chiara do të jetë në lupën e 21 milion ndjekësve.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco