Zaimina me të zeza, këmbët tregon në mënyrë provokuese

Zaimina me të zeza, këmbët tregon në mënyrë provokuese

13:43, 05/10/2020

Nuk ka të ndalur me poza të tilla.

Këngëtarja Zaimina Vasjari tashmë është bërë pjesë e panelit gjykues të emisionit ‘Maska’, shkruan Syri Kosova.

Ajo në Instagram ka hedhur një imazh ku shihet e veshur me të zeza dhe dukej shumë elegante.

Duke vënë në pah këmbët seksi Zai duket shumë seksi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pas pak ... #maskat ????

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco