Emma Corrin identike si Princesha Diana me fustan nusërie

Emma Corrin identike si Princesha Diana me fustan nusërie

12:57, 05/10/2020

Aktorja Emma Corrin çudit ndjekësit e serialit `The Crown` duke ngjasuar tejet me Princeshë Dianën.

Admiruesit e shfaqjes televizive, janë mrekulluar nga fotografia e parë e Princeshës Diana me veshjen e saj të dasmës në sezonin e katërt, shkruan Independent.

Sezoni i ri i dramës historike të Netflix vjen në nëntor dhe prezanton dashurinë e re të Princit Charles (Josh O’Connor), Lady Diana Spencer (Emma Corrin).

Të shtunën, vështrimi i parë i shumë pritur i mbretëreshës së re në ditën e dasmës u shpërnda në internet, me Corrin që u pa të vishte një fustan të dasmës të saj me Princin Charles.

Ndërsa veshja është krijuar në të njëjtin stil të fryrë si veshja origjinale, ajo nuk është një kopje e origjinalit, Amy Roberts që zbulon se ajo donte të “kapte të njëjtin shpirt dhe stil të modelit origjinal të David & Elizabeth Emanuel, pa krijuar një kopje”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco