Video për të mos u humbur/ Këngëtari i njohur sulmohet, shihni si e merr nëpër këmbë struci

Video për të mos u humbur/ Këngëtari i njohur sulmohet, shihni si e merr nëpër këmbë struci

12:39, 05/10/2020

Këngëtari i njohur, Devis Xherahu ishte i ftuar ditën e djeshme në rubrikën “N’fermë”, në “E diell”.

Këngëtari dhe moderatorja Eva Murati ndodheshin në një zonë rurale, por pa e ditur se çfarë do tu ndodhte.

Devisi guxoi e hyri në zonën rrethuese të kuajve dhe të strucëve. Pikërisht në këtë moment, një struc gjigand, nisi të sulmonte këngëtarin.

Ky i fundit u përpoq në çdo mënyrë t’i shpëtonte sulmit, por u shkelmua nga shpendi dhe si rrjedhojë u rrëzua në tokë.

Pas incidentit, ai u shpreh se po përpiqej të mbronte kokën nga ndonjë çukitje e mundshme, por nuk e mendonte se do të shkelmohej nga struci.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco