Kida dhe Lori bëjnë 'xing' me veshje

Kida dhe Lori bëjnë 'xing' me veshje

12:32, 05/10/2020

Nuk u ndodh shpesh…por, ja që edhe u ndodhi.

Kidën, këngëtaren kosovare dhe Lori Hoxhën, drejtuesen e Top Channel, këto ditë i kemi parë me veshje të njëjtë, sa i përket dizjanit, shkruan Syri Kosova.

Së fundmi, bukuroshet shqiptare janë shfaqur në veshje të njëjta, një korse nga stilisti “Dion Lee” me çmim prej 508 eurosh.

Kida kishte zgjedhur ngjyrë pudre, ndërsa Lori ngjyrën e bardhë. Si Lori ashtu edhe Kida dukeshin të mrekullueshme në veshjet e tyre.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by KIDA (@kida) on

 

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco