Foto/ Aktorja e njohur zbulon se është shtatzënë për herë të parë

Foto/ Aktorja e njohur zbulon se është shtatzënë për herë të parë

11:37, 05/10/2020

Aktorja amerikane, Sadie Robertson është në pritje të ëmbël.

Ylli i serialit “Duck Dynasty”, nëpërmjet disa fotove në Instagram, ka zbuluar se ajo dhe bashkëshorti I saj Christian Huff do të bëhen prindër për herë të parë.

“Dua të bërtas, ndërsa po ndaj këtë lajm me ju. Çfarë kam mësuar deri tani? Është që zoti është duke na sjell ne një jëtë.

Nuk e di si do zgjedhim të jetojmë, por di vetëm se dua të shijojë jetën time në maksimum.

Ne jemi mirënjohës që po mbartim një mrekulli! Fëmija im, ti tashmë ke dashurinë tonë.  Mezi pres të vish në këtë botë, me gjithë gëzimin, shpresën dhe ngazëllimin që do të sjellësh në jetën e shumë njerëzve”, shkruan 23 vjeçarja.

Çifti filluan lidhjen e dashurisë në shtator 2018, ndërsa në vitin 2019 nëpërmjet disa fotove në Instagram, njoftuan se i thanë "PO" njëri-tjetrit./K.H/Syri/net/ 

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco