Kelly Brook duket sensacionale në kalendarin e vitit 2021

Kelly Brook duket sensacionale në kalendarin e vitit 2021

11:28, 05/10/2020

Bukuroshja Kelly Brook ka realizuar një sesion fotografik duke treguar linjat trupore.

Prezantuesja e Heart Radio Kelly Brook, 40 vjeçare, duket mahnitëse në fotografitë e realizuara për kalendarin 2021 publikuar 20 vjet pas të parit, shkruan The Sun.

Modelja e famshme për linjat e saj trupore, Kelly Brook, ka mahnitur me bukurinë e saj në sesion fotografik të realizuar së fundmi.

Kelly dukej si gjithnjë shkëlqyeshëm me rroba banje ngjyrë floriri dhe të bardha, flokë të dredhura të lëshuara në shpatulla, derisa merrte poza të ndryshme që vinin në pah trupin e saj të mahnitshëm.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco