Me fotot topless, modelja e ‘Victoria Secret’ zbulon gjininë e bebit

Me fotot topless, modelja e ‘Victoria Secret’ zbulon gjininë e bebit

10:46, 05/10/2020

Modelja e Victoria’s Secret, Elsa Hosk zbuloi pak ditë më parë, nëpërmjet disa fotove nudo, se është në pritje të ëmbël.

Ajo e mbajti të fshehtë shtatzaninë e saj, duke u shprehur e emocionuar dhe me fat për kapitullin e ri në jetën e saj.

Së fundmi, bukuroshja seksi ka treguar edhe gjinin e bebit që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Nëpërmjet disa fotove nudo, ajo ka shkruajtur ”Vogëlushja”.

Pra, 31 vjeçarja është në pritje të një vajze.

Elsa dhe partneri i saj, Tom Daly janë në lidhje që nga viti 2015 edhe pse ata e njihnin njëri-tjetrin si miq para se të nisnin një romancë./ K.H/Syri.net/

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco