Shifra e kripur që Elita Rudi shpenzoi vetëm për një bluzë

Shifra e kripur që Elita Rudi shpenzoi vetëm për një bluzë

10:35, 05/10/2020

Elta Rudi tërheq gjithmonë vëmendjen e ndjekësve me pozat me të voglin e saj, Zëri, por dhe momentet e ndryshme në shtëpi me Gjikon.

Moderatorja bukuroshe është në pritje të një vajze. 

Së fundmi, Elita ka veshur një bluzë të firmës së njohur "Versace".

Por a e di sa kushton kjo bluzë?

Kushton plotë 760 euro.

Rudi nuk ka ngurruar ta tregojë çmimin e saj edhe me një postim në ‘instastory’, duke ngjallur kështu jo pak komente.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco