Bebe me flokë të kuqe dhe… në rrjetë

Bebe me flokë të kuqe dhe… në rrjetë

10:37, 05/10/2020

Bebe Rexha ka bërë një ndryshim në pamjen e saj, tash e sa ditë.

Flokët e kuqe po i rrinë mjaft mirë, por, me fotografinë që e ka hedhur në Instagram, këngëtarja mori vëmendje për një detaj tjetër, shkruan Syri Kosova.

Edhe pse u vesh kokë e këmbë, Bebe ishte në rrjetë, por, duke mos zbuluar shumë nga gjoksi bombastik.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I got a special announcement tomorrow. ???? #br2

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco