Sara shkëlqen në ndejën për pritjen e fëmijës

Sara shkëlqen në ndejën për pritjen e fëmijës

10:18, 05/10/2020

Ka bërë një ‘babyshower’ apo siç njihet shqip ‘ndejë për pritjen e bebit’.

E në këtë event, duke qenë se ka pasur gjithë vëmendjen, Sara Hoxha ka shkëlqyer me pamjen e saj unike, shkruan Syri Kosova.

E veshur me një fustan me nuancë të bardhë dhe me model interesant, Sara dukej shumë e bukur e me këtë pamje.

Të ftuar në babyshower ishin familjarët dhe miqtë e afërt të çiftit.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oiii???????????????? @sarahoxha @dhuratadora #ledrizlla #ledrivula

A post shared by ledri1_vula1 (@ledri1_vula1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???????? @sarahoxha @ledrivula @frixfriterie #ledrizlla #ledrivula

A post shared by ledri1_vula1 (@ledri1_vula1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ledri dhe Sara ??

A post shared by KTR (@keng_te__reja) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Qysh qysh???????? @ledrivula @sarahoxha @dhuratadora #ledrizlla #ledrivula

A post shared by ledri1_vula1 (@ledri1_vula1) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@sarahoxha / @ledrivula ??

A post shared by KTR (@keng_te__reja) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco