Anxhela Peristeri pranon që është dikush në jetën e saj

Anxhela Peristeri pranon që është dikush në jetën e saj

09:48, 05/10/2020

Këngëtarja shqiptare Anxhela Peristeri ka zgjedhur që deri më tani të tregohet e rezervuar në lidhje me jetën e saj private.

Por së fundmi, Anxhela e ftuar në ‘Shiko kush luan’, pohoi se është në një lidhje shumëvjeçare dhe pse zgjodhi të mos tregojë më shumë detaje.

Për Anxhelën, me sa duket, privatësia është primare.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco