Dikur e quante motër, menaxheri martohet me Aidën

Dikur e quante motër, menaxheri martohet me Aidën

10:03, 05/10/2020

Janë qe pesë vjet bashkë, në aspektin profesional.

Por, Aida Doci dhe menaxheri i saj Naser Qeli bashkë kanë bërë edhe jetën private, duke u fejuar, e më pas duke u martuar, shkruan Syri Kosova.

Mirëpo, dikur Naseri tashmë bashkëshorten e tij e quante motër.

Të paktën kështu shihet te një fotografi e vitit 2016 ku Naseri shkroi ‘Me motrën time’

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco