Demi Lovato tregon se po kalon kohë të vështira pas ndarjes

Demi Lovato tregon se po kalon kohë të vështira pas ndarjes

09:23, 05/10/2020

Pas ndarjes nga ish i fejuari Max Ehrich, me sa duket Demi Lovato nuk po përjeton ditë të mira.

Ajo është shprehur se muaji tetor ka qenë shumë i gjatë për të dhe pse nuk ka kaluar as një javë nga ky muaj.

Demi ka treguar dhe për vështirësitë që ka pasur gjatë kësaj kohe në shëndetin mendor, përfshirë dhe momentin e vështirë të ndarjes nga aktori.

E gjitha kjo deklaratë vjen pasi Max pretendoi që artistja e ka përdor ndarjen si mënyrë që mediat të shkruanin për të.

ImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco