Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin!

Don Xhoni zbulon emrin e profesoreshës që ia kaloi vitin!

09:21, 05/10/2020

Reperi Don Xhoni dje në emisioin `Shiko kush luan` zbuloi emrin e profesoreshës së famshme.

Reperi që mori famë të madhe për një kohë të shkurtër, Don Xhoni, nuk ka shpëtuar edhe kësaj here nga pyetjet pikante për profesoreshën e tij.

Profesoresha e cila bëri famë nga Freestyle i Don Xhonit, është bërë mister i madh e cila nuk u harrua të përmendej edhe ne emisionin e Luanës.

Don Xhoni vendosi të përgjigjej në pytjen e Luanes me emrin Tea , por këtë emër nuk e besuan as Luana e as të ftuarit të tjerë.

Ai e përdori këtë emër duke u munduar t`i ik situatës por pa sukses, dhe në fund mori dënimin për të pirë verë.

Ndryshe, sot, Don Xhoni ka publikuar këngën e re “Alles gute criminale”, në këtë këngë e kemi parë reperin më të egër se në këngët e mëparshme. Sido që të jetë kënga është pëlqyer jashtëzakonisht shumë ku për pak orë ka grumbulluar hiç më pak se 75 mijë klikime. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco