Gjykata nxjerr nga burgu shoferin e Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla

Gjykata nxjerr nga burgu shoferin e Fjolla Morinës dhe biznesmenin Syla

09:01, 05/10/2020

U arrestuan bashkë me Fjolla Morinën, lirohen shoferi i këngëtares dhe biznesmeni nga Kosova. Ka qenë Gjykata e Kukësit ajo që ka nxjerrë nga qelia Fisnik Sylën dhe Fitim Mujin, pasi u kapën bashkë me këngëtaren me dy armë në makinë.

Më herët Gjykata ka lënë në masën e arrestit të shtëpisë këngëtaren.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco