Nuk rrijnë dot larg/ Kthehet në Kosovë, Mozzik pret në aeroport Loredanën

Nuk rrijnë dot larg/ Kthehet në Kosovë, Mozzik pret në aeroport Loredanën

08:37, 05/10/2020

Mozzik dhe Loredana kanë pushtuar mediat rozë ditët e fundit. 

Pak ditë më parë, ata janë parë së bashku teksa bënin shopping në Gjermani.

Ditën e djeshme Loredana ka fluturuar për në Kosovë dhe ndonëse motivet e vizitës së saj nuk dihen ende, fansat aludojnë vetëm për diçka: Rikthimi te Mozzik, pasi si duket nuk po i rezistojnë dot distancës.

Ata janë fotografuar të dy në aeroportin e Prishtinës dhe në shoqërinë e personave të njëjtë. Sipas fansave të këngëtares, reperi ka qenë për ta pritur atë në aeroport.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco