Motra e Dua Lipës i ‘vë flakën’ rrjetit me bikini

Motra e Dua Lipës i ‘vë flakën’ rrjetit me bikini

07:13, 05/10/2020

Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në botë.

Mirëpo në media nuk shkruhet vetëm për të. Edhe anëtarët e tjerë të familjes janë të ndjekur në rrjete sociale dhe emrat e tyre i shohim shpesh në media.

Është motra e Duas, Rina Lipa, ajo e cila së fundmi e mori vëmendjen e ndjekësve me disa foto në Instagram.

Ajo është shfaqur tejet atraktive e veshur në bikini me ngjyrë të gjelbër.

“Hidratim”, ka shkruar Rina pranë postimit.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco