Ja kush është futbollisti shqiptar më seksi sipas Eva Muratit

Ja kush është futbollisti shqiptar më seksi sipas Eva Muratit

07:01, 05/10/2020

Moderatorja e njohur Eva Murati, ishte e ftuar në “N’fermë”.

Ajo nuk arriti t’i shpëtonte “thumbimit” të gazetarit Ervin Kurti.

Ky i fundit pyeti moderatoren se kush është për të futbollisti më seksi shqiptar.

Eva nisi të thur elozhe dhe të thoshte, se më i bukuri, më i miri, më seksi është Erjon Bogdani. Ndërkohë Ervini “akuzoi” Evën se bëri me hile pasi ish-futbollisti Bogdani, është një i afërm i saj.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco