Në pritje të ëmbël, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur

Në pritje të ëmbël, Elia Zaharia fotografohet me barkun e rrumbullakosur

22:42, 04/10/2020

Princ Leka dhe Elia Zaharia, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata janë fotografuar teksa shihen duke ecur në këmbë në rrugët e Tiranës dhe në sy bie barku i rrumbullakosur i Elias. 

E veshur me fustan të lirshëm për të qenë sa më komode, Elia shoqërohet nga Princ Leka, i cili duket se e shoqëron bashkëshorten e tij gjithmonë duke u përkujdesur për atë dhe bebushin që pritet të vijë në jetë.  

Çifti janë martuar në vitin 2016, në një ceremoni që bëri shumë bujë, pasi në Tiranë zbarkuan familjet e famshme mbretërore nga e gjithë bota. 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco