FOTO/ Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

FOTO/ Këngëtarja shqiptare i jep fund beqarisë

22:26, 04/10/2020

Pak ditë më parë, u bë i ditur lajmi se këngëtarja e njohur shqiptare, Aida Doçi është fejuar me menaxhin e saj, Naserin.

Por, ditën e sotme Aida është martuar, në një ceremoni të vogël. 

Këngëtarja ka publikuar disa foto, ku duket mahnitëse. 

Aida dhe Naserin, punojnë së bashku prej 5 vitesh. 

Periudha e kaluar në punë duket se i ka bindur Aidën dhe Naserin që bëjnë bashkë edhe për jetë private, përtej muzikës.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco