FOTO/ Motra e Dua Lipës ndez rrjetin me bikini

FOTO/ Motra e Dua Lipës ndez rrjetin me bikini

21:54, 04/10/2020

Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar dhe suksesshëm në botë. 

Këngëtarja me famë botërore, Dua Lipa është një prej emrave më të komentuar në media. Por këtë herë, vendin ia ka zënë motra e saj, Rina Lipa.

Së fundmi, Rina mori vëmendjen e ndjekësve me disa foto në Instagram.

Ajo është shfaqur tejet atraktive e veshur në bikini me ngjyrë të gjelbër.

“Hidratim”, ka shkruar Rina pranë postimit.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco