Video/ Miriam Cani zbulon për herë të parë portretin e Duamit

Video/ Miriam Cani zbulon për herë të parë portretin e Duamit

21:37, 04/10/2020

Miriam Cani dhe Alban Skënderaj, u bënë prindër për herë të dytë në janar të këtij viti.

Çifti janë treguar shumë të rezervuar me imazhet e publikuara të Duarmit, duke preferuar të mos e zbulojnë portretin e tij.

Ditën e sotme, Miriam i ka surprizuar të gjithë, duke postuar një video të mrekullueshme me Duamin, duke na treguar për herë të parë edhe portretin e tij.

“Duam, si e do natyra diellin. Duam, si e duan yjet qiellin.

Ti më ke frymëzuar të krijoj diçka që është e mbushur plot dashuri e mirësi. E pastër si dashuria e nënës!”, shkruan ajo.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco