28 tatuazhe dedikuar këngëtarit/ Njihuni me fansen më të çmendur të Eminem

28 tatuazhe dedikuar këngëtarit/ Njihuni me fansen më të çmendur të Eminem

11:48, 30/09/2020

Nikki Patterson është me sa duket, fansja më e zjarrtë e Eminem. Ajo ka plot 28 tatuazhe dedikuar këngëtarit.

Tatuazhin e parë dedikuar Eminem, Nikki e bëri në moshën 19-vjeçare dhe ishte pikërisht portreti i parë i këngëtarit.

Tani Patterson tani është 35 vjeçe dhe ka gjithsej plot 52 tatuazhe, ku 28 nga të cilat i janë dedikuar reperit Eminem dhe 16 nga të cilët janë portrete të reperit.

Për Nikkin, duket që tatuazhi i dedikuar është një formë dashurie dhe vlerësimi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco