Juliane ekspozon gjoksin në rrjetë

Juliane ekspozon gjoksin në rrjetë

10:56, 30/09/2020

Njihet për fotot seksi, ani pse, shpeshherë u akuza për fotoshop.

Julianee në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur dy fotografi ku shihet se përsëri doli në bikine, shkruan Syri Kosova.

Modeli i tyre ishte unik, pasi ishte në rrjetë dhe ia nxori asaj pjesët më intime, në mënyrë transparente.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tuesday vibes ???? ???? comment your all time favorite show ?? I need suggestions! Also, pic 1 or 2?!

A post shared by Julianne (@juli.annee) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco