E mbajti të fshehtë, aktorja e njohur bëhet nënë

E mbajti të fshehtë, aktorja e njohur bëhet nënë

10:28, 30/09/2020

Amanda Seyfried ndan foto nga shtatzënia e dytë pas njoftimit të befasishëm për lindjen e djalit.

Ajo befasoi fansat e saj kur njoftoi të hënën se ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, shkruan DailyMail.

Të martën, Amanda Seyfried publikoi në Instagram fotografi me barkun e rrumbullakosur ku shfaqet pranë vajzës trevjeçare Nina.

Aktorja, 34 vjeçe, është shfaqur e veshur me një bluzë të bardhë dhe pantallona të shkurtra të zeza me një këmishë të kuqe me të zezë, e cila tregon barkun e saj të fryrë teksa ia mban vajza e saj e vogël.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco