Jennifer Lopez dhe Maluma na ‘prezantuan’ me kolonën zanore të filmit ‘Marry me’

Jennifer Lopez dhe Maluma na ‘prezantuan’ me kolonën zanore të filmit ‘Marry me’

10:09, 30/09/2020

Në fillim të vitit 2021 pritet të vijë filmi i cili ka protagonist këngëtaren dhe aktoren Jennifer Lopez dhe këngëtarin kolumbian “ Maluma”, filmi do të quhet “Marry me” .

Ndërkohë që të gjithë jemi në pritje të filmit dyshja publikoi  hitet “ Pa ti” dhe “ Lonely” që sapo u publikun menjëherë u personifikuan si materiale sensualiteti.

Të dyja këngët bëjnë pjesë në kolonën zanore të filmit që do të luajnë dy protagonistët Jennifer dhe Maluma.

Një histori dashurie mes famës, martesës dhe rrjeteve sociale do të jetë fabula e filmit i cili do të shfaqet në sallat e kinemave në shkurt të vitit 2021.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco