Drita me foto të ‘nxehtë’ nga shtrati

Drita me foto të ‘nxehtë’ nga shtrati

10:01, 30/09/2020

Modelja e njohur, Drita Stublla, nuk po ka të ndalur.

Ajo në llogarinë e saj në Instagram ka hedhur një imazh ku shihet se pozoi nga shtrati, e veshur vetëm me këmishë nate, shkruan Syri Kosova.

Duke zbuluar pak nga gjoksi dhe nga këmbët seksi, modelja duket shumë joshëse.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

cozy weather is finally here ???? #missygirl #missyempire / ad

A post shared by Drita Stublla (@stublladrita) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco