Sara tregon barkun e rrumbullakosur

Sara tregon barkun e rrumbullakosur

09:21, 30/09/2020

Sara Hoxha, e dashura e Ledri Vulës është shtatzënë.

Ajo po e shijon këtë periudhë dhe në rrjetet sociale po ndan fotografi e video me ndjekësit e saj, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram, Sara ka hedhur një fotografi ku shihet me barkun e fryrë.

E veshur me shumë stil, e dashura e reperit dukej shumë e bukur.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

????

A post shared by Sara Hoxha (@sarahoxha) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco