Pasi fitoi betejën me Covid-19, Gori rikthehet në formë, mahnit me pamjen

Pasi fitoi betejën me Covid-19, Gori rikthehet në formë, mahnit me pamjen

06:59, 30/09/2020

Aktorja indiane shumĂ« e njohur nga roli i “Gorit” nĂ« serialin “Bixhoz me dashurinĂ«â€, Shrenu Parikh pak javĂ« mĂ« parĂ« u infektua me Covid-19.

Madje aktorja u shtrua në spital pas përkeqësimit të gjendjes së saj shëndetësore.

Megjithatë ajo ia doli ta fitonte betejën me virusin dhe tashmë i është rikthyer jetës së saj normale.

Pas shumë ditëve e sëmurë, Shrenu është rikthyer në formë dhe i ka mahnitur fansat me fotot e fundit.

Aktorja ka pozuar e veshur me të bardha dhe një aksesor në kokë.

Komplimentat kanë qenë të shumta për Shrenun si nga kolegët, edhe nga fansat.

Në një intervistë së fundmi aktorja u shpreh se ndihet keq që shëndetin e saj nuk mund ta rikthejë më siç ishte pas infektimit nga Covid-19. /revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco