Vesa Luma rikthehet në muzikë

Vesa Luma rikthehet në muzikë

22:45, 29/09/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Vesa Luma ka vite që është zhvendosur në Zelandë të re, për të jetuar me familjen e saj.

Vesa ka kohë që ka bërë shkëputje nga prurjet muzikore, por jo edhe nga krijimi i tyre.

Në një intervistë me Rudinën Magjistarin, Vesa ka zbuluar se ka gati disa bashkëpunime me bashkëshortin e saj, Big Basta.

Kjo do të thotë se rikthimi i bukuroshes në muzikë është i afërt dhe pikërisht me personin e zemrës. 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco