FOTO/ 51-vjeçare, por sfidon edhe vajzat e reja

FOTO/ 51-vjeçare, por sfidon edhe vajzat e reja

22:50, 29/09/2020

51 vjeç, por me format e saj ajo sfidon edhe 20 vjeçares. 

Lynn Montoya prej vitesh është një trajnere fitnessi në SHBA.

Bukuroshja me trupin e tonifikuar, krenohet me rezultatin e arritur.

Madje nuk ngurron që sistematikisht të ndihmojë ndjekësit e saj në rrjete sociale, me ushtrime apo dieta ushqimore, për të arritur edhe ato një rezultat të kënaqshëm me trupin e tyre.

Lynn veçanërisht i pëlqen të ndihmojë gratë e moshës së saj, që të bëhen më të forta.

Ajo insiston se rruga është e thjeshtë, e gjithçka që kërkohet është, “trajnimi i forcës dhe ngrënia e produkteve me vlera të larta ushqyese”.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco