Video/ Një trup si të Jennifer Lopez, ja ushtrimet që duhet të bëni çdo ditë

Video/ Një trup si të Jennifer Lopez, ja ushtrimet që duhet të bëni çdo ditë

20:31, 29/09/2020

Ajo është 50 vjeçe dhe ka një nga trupin më të bukur në të gjithë botën e spektaklit.

Jennifer Lopez pa dyshim që ka gjene të mira, por ajo gjithashtu punon shumë fort për të ruajtur format trupore.

Dihet që J.Lo është një adhuruese e madhe e fitnesit dhe për të qëndruar në formën më perfekt ajo stërvitet çdo ditë.

Sigurisht, trajnimet e vallëzimit dhe përgatitjet për shfaqje i kontribuojnë shumë formave të saj të përgjithshëm.

Më poshtë mund të shikoni një program 20-minutësh që është shumë efektiv, që shërben për djegien e shumë kalorive duke përfshirë muskujt.

 

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco