'Askush nuk më njeh si ti', Rozana emocionon me fjalët për të motrën

'Askush nuk më njeh si ti', Rozana emocionon me fjalët për të motrën

17:11, 29/09/2020

Rozana Radi ka një lidhje më shumë se të ngushtë me motrën e saj, Andetën, e cila është forcuar akoma më shumë për shkak të ngjarjeve të hidhura të jetës. 

Nëpërmjet një fotoje në Instagram, këngëtarja tregoi se Andeta feston sot ditëlindjen dhe sigurisht nuk kishin si të mungonin disa fjalë zemre nga Rozana në këtë ditë të shënuar.

“Nuk ka asnjë në botë të më njohë siç më njeh ti! Faleminderit që je aty për mua gjithmonë!

Sa mirë që erdha në këtë botë pas teje se nuk e di a do mund të isha kjo që jam sot nëse do të ishte ndryshel. Gëzuar 100. Gjithë jetën bashkë unë dhe ti”.

 

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco